| Sleutelwoord | Monitor Digitaal Signage 55 inch |
|---|---|
| Productnaam | Hoge helderheid Monitors Hangende reclame Digitale borden Gezicht op venster LCD-scherm |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | Winkel 55 65 Inch 2500 Nit High Brightness Monitors Hanging Advertising Digital Signage Facing Windo |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Sleutelwoord | digitale signage voor reclame-display |
|---|---|
| Naam van het product | Hoge helderheid Monitors Hangende reclame Digitale borden Gezicht op venster LCD-scherm |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | Winkelvenster scherm |
|---|---|
| Productnaam | Hoge helderheid Monitors Hangende Reclame Digitale signage Venster Gezicht op LCD-scherm Display voo |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | Hangend venster scherm |
|---|---|
| Productnaam | Hoge helderheid Monitors Hangende Reclame Digitale signage Venster Gezicht op LCD-scherm Display voo |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Eén netwerkprotocol | TCP IP/PPPOE/ICMP/DHCP/DNS/FTP/HTTP |
|---|---|
| Plaats | Shenzhen, China |
| Montage | Muur/Plafond/Vloer |
| Opslag | 16 GB |
| LCD -paneel | 55 inch (andere aangepaste maat) |
| Opslag | 16 GB |
|---|---|
| Kijkhoek | 178 ° |
| ROM | 32 GB |
| Invoeren | AC/12V100-240V |
| Eén netwerkprotocol | TCP IP/PPPOE/ICMP/DHCP/DNS/FTP/HTTP |
| Sleutelwoord | Verticale advertentie digitale signage display |
|---|---|
| Productnaam | Buiten waterdicht LCD-scherm aangepast volkleurig digitaal borden LCD-advertentie |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Productnaam | 55 inch Werkplek op de vloer LCD digitale borden LCD digitale borden zakelijke kiosk |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Roemeens | 32 GB |
| Naam van het product | 55 65 inch Waterdicht Ip65 Buiten Totem Kiosk Digitaal Signage Lcd Reclame Staande Touch Lcd Display |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Sleutelwoord | Openluchtlcd Digitale Signage |