| Productnaam | K-type Informatie Display Media Advertentie Speler Verticale lcd Digitaal signage |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Roemeens | 32 GB |
| Sleutelwoord | Digitaal signage voor reclame binnenwoningen |
|---|---|
| Productnaam | 55 inch vloer staande 4g wifi lcd display scherm totem kiosken binnenadvertentie digitale signage en |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | LCD-scherm aan de rand van de plank |
|---|---|
| Productnaam | Digitaal reclameplank Rande Stretched Bar LCD-scherm Digitaal poster en borden |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | scherm rekbar lcd winkelplanken rekken 23.1 24 28 36 37 43 inch ultra breed supermarktplank borden a |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Productnaam | Super Slim 55 65 Inch Hangend Mount Double Side Advertising Display Venster Plafond LCD Scherm Digit |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Productnaam | 4G/5G digitale signage-vensterdisplay |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Productnaam | Android digitale signage Ethernet Wifi Supper Slim lcd reclame speler met CMS |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Productnaam | Dubbele schermen Aanraakscherm Kiosk 2k Indoor Advertising Player Display Screen Hd Lcd Led Digital |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Roemeens | 32 GB |
| Sleutelwoord | Dubbelzijdig LCD-display Digitaal borden |
|---|---|
| Productnaam | Oled Transparante Dubbelzijdige Oled Display Digitaal Signage 55 inch Touch Screen Monitor Voor recl |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | digitale borden met een hoge helderheid |
|---|---|
| Productnaam | Hoge helderheid ultra dun menubord digitaal reclame-speler dubbel scherm venster hangend dubbelzijdi |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |