| Productnaam | 43 inch Hangend dubbelzijdig venster reclame Hangend digitaal signage |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Roemeens | 32 GB |
| Sleutelwoord | interactieve digital signage-kiosk |
|---|---|
| Productnaam | Fabrieksprijs 43 49 55 inch Digitaal signage Interactieve kiosk buiten Commercieel LCD-scherm staan |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Productnaam | 55 inch Indoor LCD Interactieve Touchscreen Digitaal Signage Kiosk Reclame Media Player Voor Showcas |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Productnaam | 43 inch hoogcontrast LCD-scherm 2500 Nits LCD-scherm buitenshuis Op maat |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Productnaam | Scherm Stretch Bar Lcd Winkelplanken Stretched Custom 23.1 24 28 36 37 43 Inch Supermarktplank Adver |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Sleutelwoord | Android Digitaal Advertentie Display |
|---|---|
| Productnaam | Dubbele schermen Indoor touch Android Reclame Video Display lcd digitale signage |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | Transparante standkiosk op vloer |
|---|---|
| Productnaam | Transparante vloer staande kiosk Dubbelzijdig lcd-scherm Reclame Digitaal display Signage glazen pla |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | Vloer staan Reclame kiosken afstandsupdate Android verticale totem Digitaal signage |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Roemeens | 32 GB |
| Sleutelwoord | Openluchtlcd Digitale Signage |
|---|---|
| Productnaam | 43 55 inch touch monitor groot digitaal reclamebeeldscherm lcd interactief scherm outdoor digitaal s |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Oplossing | 1920x1080, 3840x2160 |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16: 9 |
| Helderheid | 350 cd, 500 cd, 800 cd, 2000 cd, 2500 cd |
| Verwijderde apparaatbeheer | API-integratie, realtime statusbewaking, contentbeheer op afstand |
| Type leverancier | Oorspronkelijke fabrikant, ODM, OEM |