| Sleutelwoord | Buiten LCD digitaal borden scherm |
|---|---|
| Productnaam | 75 inch buiten LCD Digitaal signage scherm Reclame Stand Outdoor Lcd Totem Reclame apparatuur Kiosk |
| CPU | RK3568, quad-core ARM Cortex-A55 |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Sleutelwoord | Buiten LCD-digitaal signage-advertentie-display |
|---|---|
| Productnaam | 55 inch digitale borden buiten lcd digitale borden |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Productnaam | Lcd reclame scherm kiosk vloer staande touchscreen digitaal signage en display |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Roemeens | 32 GB |
| Productnaam | 55 inch indoor vloer staand lcd vloer staand scherm ultra slin reclame digitale signage voor venster |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Roemeens | 32 GB |
| Productnaam | Gepersonaliseerde digitale borden en dubbelzijdig 55 inch HD-LCD-display met hoge helderheid |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Roemeens | 32 GB |
| Sleutelwoord | Digitaal LCD-signaal voor binnenruimtes |
|---|---|
| Productnaam | Indoor touchscreen LCD Outdoor Reclame Totem Kiosk CMS Software LED-scherm Digitaal signage en displ |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | Ultradun LCD-scherm |
|---|---|
| Productnaam | Ultra dunne advertentieapparatuur Hoog helder lcd bar scherm luchthaven digitaal bordbeeld digitaal |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | Hangend lcd-monitor vensterbeeldscherm verticaal plafond gemonteerd digitaal borden lcd winkel detai |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Sleutelwoord | Digitaal signage naar het raam |
|---|---|
| Productnaam | 43 55 inch Hoge helderheid Hangende winkel Advertentie Display Venster Digital Signage 3500 Nits Mon |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | lcd vertoningssignage |
|---|---|
| Productnaam | Dubbele schermen Reclame-scherm binnenvloer staande digitale borden voor winkels Reclame-scherm |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |