| Plaats | Shenzhen, China |
|---|---|
| Max resolutie | 1080*1920 |
| Eén netwerkprotocol | TCP IP/PPPOE/ICMP/DHCP/DNS/FTP/HTTP |
| ROM | 32 GB |
| LCD -paneel | 55 inch (andere aangepaste maat) |
| ROM | 32 GB |
|---|---|
| Opslag | 16 GB |
| Plaats | Shenzhen, China |
| Kijkhoek | 178 ° |
| Weergave | 32 inch TFT-LCD zonder aanraking |
| Sleutelwoord | Digitale LCD-signaal met hoge helderheid binnen |
|---|---|
| Productnaam | Hoge helderheid Retail Window LCD-scherm Display Shop Hangende digitale borden voor zakelijk gebruik |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | Digitaal signage voor de winkel |
|---|---|
| Naam van het product | Winkelhangend Hoge helderheid Winkelvoorziening Retail Window LCD-scherm Digitaal signage display |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | digitale borden voor winkels |
|---|---|
| Productnaam | Winkel Retail 55 65 inch Indoor 700nits Android11 Plafond Hangende Reclame Dubbelzijdig Digitaal Sig |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | Digitaal totem voor buiten |
|---|---|
| Productnaam | Buiten LCD-borden Reclame Totem Media Player Digitale borden |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Sleutelwoord | Ultra dunne digitale borden |
|---|---|
| Productnaam | Sexy 32''-65'TV Ultra Thin Digital Signage en Displays Android wandmontage LCD reclame display vloer |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Eén netwerkprotocol | TCP IP/PPPOE/ICMP/DHCP/DNS/FTP/HTTP |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Taal | Meerdere talen |
| Montage | Muur/Plafond/Vloer |
| Kijkhoek | 178 ° |
| Productnaam | 55 65 75 Inch 3500Nits Buiten Waterdicht Lcd Reclame Display Speler Digitaal Signage Buiten Totem Fl |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Productnaam | Chinese fabrikant levert 19,5 inch lcd bar display stretch oem odm bar lcd display voor indoor outdo |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |