| Sleutelwoord | Hangende Digitale Signage |
|---|---|
| Productnaam | Android Video Advertising Window Glas scherm display Hangende dubbelzijdige LCD digitale signage |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | 43 49 55 inch Ultra dunne digitale signage dubbele scherm display Dubbelzijdig reclame-speler Totem |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Productnaam | Indoor Touch Screen Kiosk 2k Informatie Display Media Reclame Speler Verticale LCD Digitaal Signage |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Roemeens | 32 GB |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Sleutelwoord | Digitaal LCD-signaal voor binnenruimtes |
| aspectverhouding | 16:9 |
|---|---|
| Schermtype | Capacitief, infrarood, LCD, touchscreen |
| Helderheid | 2500 cd, 2000 cd |
| Kleurdiepte | 16 bit |
| Contrastverhouding | Ander |
| Productnaam | Prijs binnen/buiten LCD-advertentie-display |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Sleutelwoord | Digitaal LCD-signaal voor binnenruimtes |
| Productnaam | Gehard glas vloer stand 32 43 50 55 65 inch digitale borden en displays reclame spelers scherm |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Roemeens | 32 GB |
| Sleutelwoord | Kiosk voor zelfbediening |
|---|---|
| Naam van het product | Bestelmachine Zelfbediening Kiosk Klein Compact Bestel Kiosk Pos Systeem Betaal Zelfbediening Betali |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| RAM | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Waterdichte graad | IP65 |
|---|---|
| ROM | 32 GB |
| Netwerkopties | WiFi/3G/ LAN-netwerk (optioneel) |
| Taal | Meerdere talen |
| Montage | Muur/Plafond/Vloer |
| Plaats | Shenzhen, China |
|---|---|
| Paneeltype | A+ TFT-LCD-paneel 49 inch |
| Opslag | 16 GB |
| Kijkhoek | 178 ° |
| LCD -paneel | 55 inch (andere aangepaste maat) |