| Productnaam | Dubbele schermen 43 inch Indoor vloer staande digitale signage voor winkel advertentie display |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Productnaam | 43 75 inch touchscreen verticaal lcd-paneel stand advertentie display led advertentie machine full h |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Sleutelwoord | Openluchtlcd Digitale Signage |
| Productnaam | Outdoor Shopping Mall LCD Screen Player Digitaal Totem |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Sleutelwoord | Openluchtlcd Digitale Signage |
| Productnaam | Retail Store Custom Size 24 Supermarktplanken Ultra Wide LCD Stretch Bar-vormig scherm |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Productnaam | Hangend 43 inch 2500 nits LCD-scherm voor winkelschermen Hoog helderheidsgroothandel Commercieel dis |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Eén netwerkprotocol | TCP IP/PPPOE/ICMP/DHCP/DNS/FTP/HTTP |
|---|---|
| Invoeren | AC/12V100-240V |
| Max resolutie | 1080*1920 |
| Weergave | 32 inch TFT-LCD zonder aanraking |
| Taal | Meerdere talen |
| Productnaam | 65" Reclame-speler digitale borden en originele lcd-scherm wandmontage digitale lcd-borden |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Productnaam | Vaststaande LCD-digitaal scherm LCD-advertentie, borden, marketing, digitale marketing |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Roemeens | 32 GB |
| Productnaam | 43 inch Indoor Digital Signage Display Interactieve vloerstand LCD-advertentie speler |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Productnaam | Winkel 55 65 Inch 2000 Nit High Brightness Monitors Hanging Advertising Digital Signage Gezicht op V |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |