| Sleutelwoord | Binnen Digitale Signage Vertoning |
|---|---|
| Productnaam | 2024 Nieuwe reclame-machine 4K Full-Screen Verticale reclame Touch display digitaal reclamebord voor |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | Openluchtlcd Digitale Signage |
|---|---|
| Productnaam | China Design Smart Screens 4K Touch Totem Player Bedrijf Commerciële Marketing Reclame Buiten LCD Di |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Sleutelwoord | Digitale borden op de supermarktplanken |
|---|---|
| Productnaam | Led-LCD-schermplank Digitaal signage Led-achterlicht Supermarktplank Reclame-scherm Stretched Bar Lc |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | Buitenwinkelcentrum LCD-schermspeler Digitaal totem Smart Signage Commerciële reclameapparatuur TV-s |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Sleutelwoord | Openluchtlcd Digitale Signage |
| Sleutelwoord | Digitale borden en schermen op de vloer |
|---|---|
| Productnaam | Vloerstaande digitale borden en beeldschermen Wifi lcd-scherm totemkiosken 55 inch indoor reclame sp |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | Retail Store 23.1 inch 60 cm digitaal signage uitgerekt bar display voor supermarktplank |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Productnaam | Floor Stand Sinage Display Wifi Touch Screen Kiosk Digitaal Signage Lcd Reclame Speler Indoor Digita |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Sleutelwoord | LCD-reclame-scherm |
|---|---|
| Productnaam | China Factory Customization 49 inch Lcd Reclame Scherm Totem Kiosk Indoor Digitaal Signage En Displa |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | Tweezijdige Digitale Signage 43 Duim |
|---|---|
| Productnaam | 43 inch hangend beeldscherm LCD reclame scherm hangend dubbelzijdig digitaal signage |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | Prijs binnen/buiten LCD-advertentie-display |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Sleutelwoord | Digitaal LCD-signaal voor binnenruimtes |