| Productnaam | Hot Product 55 Inch Outdoor Full Color Touch Screen Digitaal Signage Display Outdoor Reclame Kiosk |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Plaats | Shenzhen, China |
|---|---|
| Waterdichte graad | IP65 |
| Aangepast | Aangepast |
| Eén netwerkprotocol | TCP IP/PPPOE/ICMP/DHCP/DNS/FTP/HTTP |
| Netwerkopties | WiFi/3G/ LAN-netwerk (optioneel) |
| aspectverhouding | 16:9 |
|---|---|
| Schermtype | Capacitief, infrarood, LCD, touchscreen |
| Helderheid | 2500 cd, 2000 cd |
| Kleurdiepte | 16 bit |
| Contrastverhouding | Ander |
| aspectverhouding | 16:9 |
|---|---|
| Schermtype | Capacitief, infrarood, LCD, touchscreen |
| Helderheid | 2500 cd, 2000 cd |
| Kleurdiepte | 16 bit |
| Contrastverhouding | Ander |
| aspectverhouding | 16:9 |
|---|---|
| Schermtype | Capacitief, infrarood, LCD, touchscreen |
| Helderheid | 2500 cd, 2000 cd |
| Kleurdiepte | 16 bit |
| Contrastverhouding | Ander |
| aspectverhouding | 16:9 |
|---|---|
| Schermtype | Capacitief, infrarood, LCD, touchscreen |
| Helderheid | 2500 cd, 2000 cd |
| Kleurdiepte | 16 bit |
| Contrastverhouding | Ander |
| Helderheid | 2500 cd, 2000 cd |
|---|---|
| aspectverhouding | 16:9 |
| Schermtype | Capacitief, infrarood, LCD |
| Kleurdiepte | 16 bit |
| Contrastverhouding | Ander |
| Productnaam | 85 65 55 43 inch outdoor lcd-scherm reclame-scherm kiosk digitale borden en displays totem |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Sleutelwoord | Openluchtlcd Digitale Signage |
| LCD-technologie | ADS-paneeltechnologie |
|---|---|
| Cpupixels | 1920*540 |
| Productgrootte | 921 (h) x205.7 (v) x43 (d) mm |
| Gebruik | Binnen Reclamelcd Vertoning |
| Inch | 16,2 duim |
| Productnaam | 43 49 55 inch Digitaal signage buiten Commercieel LCD scherm |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |