| Productnaam | Best verkopende Smart Kiosk Verticaal Totem Floor Staande Touch Screen LCD Reclame Display Digitaal |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Sleutelwoord | Vloerstaande digitale bewegwijzering |
|---|---|
| Productnaam | Op de vloer staand Indoor LCD Reclame scherm Digitaal signage display |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | Warme verkoop 43 49 55 65 inch verticale signage display kiosk 4K videospeler LCD reclame display to |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Roemeens | 32 GB |
| Productnaam | verticale signage display kiosk 4K videospeler LCD reclame display touchscreen met CMS |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Roemeens | 32 GB |
| Sleutelwoord | etalage digital signage |
|---|---|
| Productnaam | 55 inch Winkel hangend Hoge helderheid Winkelvoorziening Retail Window LCD-scherm Digitaal signage d |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | Openluchtlcd Digitale Signage |
|---|---|
| Productnaam | Buiten slimme LCD-reclame-schermapparatuur |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Productnaam | 55 inch Outdoor LCD Signage Advertising Totem Media Player met Android OS |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Productnaam | Wifi capacitieve aanraakscherm wandmontage digitale signage lcd reclame display |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Productnaam | China Factory 43 Inch Floor Stand Digital Signage Display Machine Android Wifi Lcd Monitor Verticale |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Productnaam | Smart Kiosk Verticaal Lcd Advertentie Display Interactief Paneel Digitaal Signage Totem Floor Staand |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Roemeens | 32 GB |