| Productnaam | Gepersonaliseerde vloerstand 4K digitale signage display en speler Hoge helderheid gehard glas Indoo |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Roemeens | 32 GB |
| Productnaam | 3000 Nit Hoge helderheid Monitors Hangende reclame Digitale signage Gezicht op venster LCD-scherm |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Sleutelwoord | Buitenmuurdigitaal |
|---|---|
| Productnaam | Volkleurig digitaal reclame-scherm 43 inch outdoor LCD reclame-scherm |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Productnaam | Display geconfronteerd met de zon 55 inch 5000nits Displays Billboard outdoor Waterdicht Digitaal Ve |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Productnaam | Ultra Wide Stretched LCD Bar Display 29,3 inch Voor supermarkt Nieuwe winkelplank |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Sleutelwoord | 4K buiten digitale signage displays 43 inch LCD advertentiescherm |
|---|---|
| Productnaam | 55 65 inch Vloer Staande 4K Reclame Digitale Totem Media Player LCD Display Buiten IP65 Digitaal Sig |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Productnaam | LCD-digitaal scherm op de vloer |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Sleutelwoord | Openluchtlcd Digitale Signage |
| Sleutelwoord | Digitaal signage-display op de vloer |
|---|---|
| Productnaam | Vloerstand Digitaal borden en schermen Android WIFI IPS Touch Screen Kiosk Indoor FHD LCD Smart Adve |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | 55 duim digitale signage vertoning |
|---|---|
| Productnaam | 55 inch indoor vloer staand lcd vloer staand scherm ultra slin reclame digitale signage voor venster |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | Verticale digitale signage |
|---|---|
| Productnaam | Indoor Touch Screen Kiosk 2k Informatie Display Media Reclame Speler Verticale LCD Digitaal Signage |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |