| Productnaam | Super helder venster scherm hang LCD-scherm voor winkel 55 inch smart TV-monitor aangepast retail si |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Productnaam | 43 55 inch Indoor Free Standing capaciteit touchscreen kiosk digitale borden en displays met gezicht |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Toepassing | Buiten |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Schermtype | LCD, capacitieve, resistieve |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Gebruik | Advertentie, winkel, winkelcentrum, restaurant en hotelvoorzieningen |
| Sleutelwoord | Monitors voor winkelvensters |
|---|---|
| Productnaam | 49 55 65 Inch 2500nits Commerciële advertenties Monitors Hangende reclame Digitaal signage Gezicht o |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | Interactieve winkelvenster |
|---|---|
| Productnaam | Interactieve winkelschermen met digitale borden hangend raam reclame LCD-displays voor de detailhand |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | 2500 Nits Winkelruimte |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Sleutelwoord | Android-advertentiescherm |
|---|---|
| Productnaam | 43" 49" 55" 1.98cm Ultra dun Android Video Advertising Window Glas scherm display Hangend Dubbelzijd |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Stroomvoorziening | AC 100-240V, 50/60Hz |
|---|---|
| Ondersteunde formaten | MP3, WMA,WAV,APE,FLAC,AAC,OGG,M4A,3GPP |
| Spanning | DC12V |
| logo | Kan worden aangepast |
| Menutaal | Chinees, Engels, Aangepast |
| Sleutelwoord | Kiosk met aanraakscherm |
|---|---|
| Productnaam | Verticaal tv-touchscreen kiosk indoor reclame-speler display screen lcd digitale signage |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | Hoge helderheid Hangende winkel Advertentie Display Window Facing Monitor LCD Digitale signage En Di |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |