| Oplossing | 1920x1080, 3840x2160 |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16: 9 |
| Helderheid | 350 cd, 500 cd, 800 cd, 2000 cd, 2500 cd |
| Verwijderde apparaatbeheer | API-integratie, realtime statusbewaking, contentbeheer op afstand |
| Type leverancier | Oorspronkelijke fabrikant, ODM, OEM |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Sleutelwoord | LCD-scherm van het plafond |
| Sleutelwoord | Uitgerekte Barlcd Vertoning |
|---|---|
| Productnaam | Ultra Wide Bar Screen Stretched Lcd Display Smart Shelf Supermarkt Reclame |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | Hangend LCD-scherm |
|---|---|
| Productnaam | Hangend venster LCD-display Digitaal venster display signage voor winkelvenster display |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | 55 inch winkelvenster 3000 Nits LCD-venster Advertentievenster Floorstand Hangend Beweeglijk Digitaa |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Productnaam | Gepersonaliseerd winkelvenster |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Productnaam | Retail Advertising Display Scherm Digitaal signage Met Wifi Android moederbord Voor advertentie disp |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Productnaam | Waterdicht LCD-scherm |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Sleutelwoord | Openluchtlcd Digitale Signage |
| Sleutelwoord | 55 inch commercieel scherm |
|---|---|
| Productnaam | Hoogwaardige 55 inch buiten digitale signage vloerstand Kiosk IP65 Commercieel LCD-scherm Media Play |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Sleutelwoord | 43 inch Display Monitor |
|---|---|
| Productnaam | Display Inch Monitor 5000nits Signaal Waterdicht Stang Restaurant Gezicht Digitaal Billboard Scherm |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |