| Sleutelwoord | Binnentouch screenkiosk |
|---|---|
| Productnaam | Type K Indoor Touch Screen Kiosk 2k Informatie Display Media Advertentie Speler Verticaal LCD Digita |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | Winkelcentrum Hangend lcd-scherm Commercieel tv-scherm Digitaal scherm Eenzijdig en dubbelzijdig Hig |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Sleutelwoord | Digitaal scherm op de muur |
|---|---|
| Productnaam | vloeropenstaande LCD-smart touch-display voor verticale reclame buiten |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Sleutelwoord | Uitgerekte LCD Vertoning |
|---|---|
| Productnaam | Lcd-scherm op maat Lcd-scherm op maat Stretch-scherm |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | Stretched LCD Display bar Reclame Supermarkt Stretched bar Lcd Screen Custom Stretch bar Lcd Display |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Toepassing | Buiten |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Schermtype | LCD, capacitieve, resistieve |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Gebruik | Advertentie, winkel, winkelcentrum, restaurant en hotelvoorzieningen |
| Actief weergavegebied | 585.6 (H) X 48,19 (V) MM |
|---|---|
| Menutaal | Chinees, Engels, Aangepast |
| Gebruik | Binnen Reclamelcd Vertoning |
| Inch | 16,2 duim |
| Haven | Shengzhen |
| Sleutelwoord | uitgerekt lcd-scherm |
|---|---|
| Productnaam | Supermarktplank Advertentie Scherm Stretched Bar Lcd Display |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | 24 duim rekte barlcd paneel uit |
|---|---|
| Productnaam | 24 inch Lcd-type met Android Android rekbare balk Lcd-type voor supermarkt Retail-plank |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | Ultrabreed LCD-scherm muur gemonteerd plank rand uitgestrekte bar display voor supermarkt winkelcent |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |