| Productnaam | 55" 2500 nits Hoge helderheid LCD-monitor |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Productnaam | Ultrabreed LCD-scherm muur gemonteerd plank rand uitgestrekte bar display voor supermarkt winkelcent |
|---|---|
| Sleutelwoord | Schaprand LCD-scherm op de muur gemonteerd |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | Digitaal scherm |
|---|---|
| Productnaam | Ultra Wide Bar Rack Rand Scherm Stretched Lcd Display Smart Shelf Supermarkt Reclame Met Cms Softwar |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | Hoge helderheid ultra dun menubord digitaal reclame-speler dubbel scherm venster hangend dubbelzijdi |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Productnaam | 55-inch Ultra-Smal Digital Window Displays Indoor High Brightness LCD Advertising Player Retail Stor |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Sleutelwoord | Het uitgerekte Barlcd Scherm |
| Productnaam | Supermarkt Stretched Bar Type Rack Edge Video Display Strip |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Productnaam | 21.5 inch Android LCD zelfbestel betaalkiosk voor McDonald's Restaurant POS-systeem met printer en b |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Roemeens | 32 GB |
| Sleutelwoord | Advertentieplaat op de plank |
|---|---|
| Productnaam | Ultra Wide Bar Rack Rand Scherm Stretched Lcd Display Smart Shelf Supermarkt Reclame Met Cms Softwar |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | Winkelvenster scherm |
|---|---|
| Productnaam | Hoge helderheid Hangend venstermonitor LCD Zonlicht leesbaar Venster geconfronteerd display Plafond |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |