| Sleutelwoord | 24 de duim rekte Barlcd Vertoning uit |
|---|---|
| Productnaam | 24 inch LCD Stretched Bar LCD Supermarkt Ultra breed scherm |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | Wandgebouwde plank Rand Stretched Bar Stretched Bar Touch Screen Lcd Display |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Productnaam | stretch bar lcd display smart shelf stretch bar touchscreen |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Sleutelwoord | Het uitgerekte Barlcd Scherm |
|---|---|
| Productnaam | 23.1 inch Smart Retail Digital Shelf Led Display Shelves Stretch Bar Type Lcd Display Voor supermark |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Productnaam | Volkleurig winkelvenster scherm |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Naam van het product | Stretched Bar Lcd-scherm advertentie-speler Supermarkt Displayshelves Voor winkels |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Productnaam | 24 37,6 ns Bar Display Indoor Stretched Bar Wide Lcd Shelf Reclame scherm Retail |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Productnaam | Fabriek Groothandel Stretched Bar Display Premium Stretched Bar Lcd Advertising Ultra Shelf Edge Dis |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Sleutelwoord | LCD-scherm met uitgestrekte balk |
|---|---|
| Productnaam | Ultrabreed LCD-scherm muur gemonteerd plank rand uitgestrekte bar display voor supermarkt winkelcent |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | Touchscreen LCD-scherm |
|---|---|
| Productnaam | Nieuw ontwerp Ultra Wide Touchscreen LCD Display Hoge resolutie Schap Stretched Bar voor reclame in |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |