| Sleutelwoord | lcd vertoningssignage |
|---|---|
| Productnaam | Dubbele schermen Reclame-scherm binnenvloer staande digitale borden voor winkels Reclame-scherm |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Productnaam | Binnenvloer die digitale signage bevinden zich |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Productnaam | Floor Stand Sinage Display Wifi Touch Screen Kiosk Digitaal Signage Lcd Reclame Speler Indoor Digita |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Sleutelwoord | Openluchtlcd Digitale Signage |
|---|---|
| Productnaam | Het openlucht Digitale Reclamescherm |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Productnaam | LCD-digitaal scherm op de vloer |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Sleutelwoord | Openluchtlcd Digitale Signage |
| Productnaam | Waterdicht LCD-scherm |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Sleutelwoord | Openluchtlcd Digitale Signage |