| aspectverhouding | 16:9 |
|---|---|
| Schermtype | Capacitief, infrarood, LCD, touchscreen |
| Helderheid | 2500 cd, 2000 cd |
| Kleurdiepte | 16 bit |
| Contrastverhouding | Ander |
| aspectverhouding | 16:9 |
|---|---|
| Schermtype | Capacitief, infrarood, LCD, touchscreen |
| Helderheid | 2500 cd, 2000 cd |
| Kleurdiepte | 16 bit |
| Contrastverhouding | Ander |
| Productnaam | Hot Product 55 Inch Outdoor Full Color Touch Screen Digitaal Signage Display Outdoor Reclame Kiosk |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Productnaam | Hoge helderheid Waterdicht Digitaal Signage Aanraakscherm Advertentie LED Display Floor Staande Buit |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Productnaam | 43 49 55 inch Digitaal signage buiten Commercieel LCD scherm |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Productnaam | 55 inch Outdoor LCD Signage Advertising Totem Media Player met Android OS |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Productnaam | 55 inch Outdoor LCD Signage Reclame Totem Media Player Digitaal signage met Android OS |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |
| Toepassing | Buiten |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Schermtype | LCD, capacitieve, resistieve |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Gebruik | Advertentie, winkel, winkelcentrum, restaurant en hotelvoorzieningen |
| Toepassing | Buiten |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Schermtype | LCD, capacitieve, resistieve |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Gebruik | Advertentie, winkel, winkelcentrum, restaurant en hotelvoorzieningen |
| Toepassing | Buiten |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Schermtype | LCD, capacitieve, resistieve |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Gebruik | Advertentie, winkel, winkelcentrum, restaurant en hotelvoorzieningen |