| Sleutelwoord | Monitors voor winkelvensters |
|---|---|
| Productnaam | 49 55 65 Inch 2500nits Commerciële advertenties Monitors Hangende reclame Digitaal signage Gezicht o |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | Hangend venster scherm |
|---|---|
| Productnaam | Hoge helderheid Monitors Hangende Reclame Digitale signage Venster Gezicht op LCD-scherm Display voo |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | Hoge helderheid Hangende winkel Advertentie Display Window Facing Monitor LCD Digitale signage En Di |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Sleutelwoord | Verhuurders-schermen |
|---|---|
| Productnaam | 2500nit highlight makelaar display advertentie signage venster gericht op lcd winkel winkel hangend |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | Gepersonaliseerd winkelvenster |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Productnaam | Winkel 55 65 Inch 3000 Nit High Brightness Monitors Hanging Advertising Digital Signage Facing Windo |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Sleutelwoord | Winkelvenster scherm |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | Winkel 55 65 Inch 2500 Nit High Brightness Monitors Hanging Advertising Digital Signage Facing Windo |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Sleutelwoord | Monitor Digitaal Signage 55 inch |
|---|---|
| Productnaam | Hoge helderheid Monitors Hangende reclame Digitale borden Gezicht op venster LCD-scherm |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | 4G/5G digitale signage-vensterdisplay |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Productnaam | Display geconfronteerd met de zon 55 inch 5000nits Displays Billboard outdoor Waterdicht Digitaal Ve |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Roemeens | 32 GB |