| Sleutelwoord | Verhuurders-schermen |
|---|---|
| Productnaam | 2500nit highlight makelaar display advertentie signage venster gericht op lcd winkel winkel hangend |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | Winkel 55 65 Inch 3000 Nit High Brightness Monitors Hanging Advertising Digital Signage Facing Windo |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Sleutelwoord | Winkelvenster scherm |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | Wifi-advertentie Digitaal signage |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ram | 2 GB |
| Sleutelwoord | Binnen Digitale Signage Vertoning |
|---|---|
| Productnaam | 2024 Nieuwe reclame-machine 4K Full-Screen Verticale reclame Touch display digitaal reclamebord voor |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Productnaam | Waterdicht LCD-scherm |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Sleutelwoord | Openluchtlcd Digitale Signage |
| Sleutelwoord | LCD-scherm met uitgestrekte balk |
|---|---|
| Productnaam | Ultrabreed LCD-scherm muur gemonteerd plank rand uitgestrekte bar display voor supermarkt winkelcent |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | Hangend LCD-scherm |
|---|---|
| Productnaam | Hangend venster LCD-display Digitaal venster display signage voor winkelvenster display |
| Videoformaat | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Sleutelwoord | Digitaal signage voor reclame binnenwoningen |
|---|---|
| Productnaam | 55 inch vloer staande 4g wifi lcd display scherm totem kiosken binnenadvertentie digitale signage en |
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Ram | 2 GB |
| Reactietijd | 8 ms |
| Waterdichte graad | IP65 |
|---|---|
| ROM | 32 GB |
| Netwerkopties | WiFi/3G/ LAN-netwerk (optioneel) |
| Taal | Meerdere talen |
| Montage | Muur/Plafond/Vloer |
| Productnaam | 43 75 inch touchscreen verticaal lcd-paneel stand advertentie display led advertentie machine full h |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A17, 1,8 GHz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Bewaarplaats | 32 GB |
| Sleutelwoord | Openluchtlcd Digitale Signage |